Rabu, 27 Juni 2012

Іспанія вийшла у фінал Європейського Кубка після 4-2 серії пенальті перемогу над Португалією,

Донецьк - Іспанії курсували у фінал Кубка європейських чемпіонів після 4-2 серії пенальті перемогу над Португалією, півфінальний матч на Донбас Арені, Донецьк, середа (06/27/2012). Покарання здійснюється, тому що обидві сторони звернув 0-0 до кінця додаткового раунду.

Іспанія домінувала володіння, але важко повністю злити атаки. Вони не знайшли рішення, коли Португалія послизнувся атаку, яка призвела до постріл Роналду в 24-й хвилині.

Постріл Роналду не влучає у ворота, але Португалії цілком здатний зберегти свій тиск. Хоча старі і не до перебуваючи в дуже небезпечну ситуацію, Іспанії довелося подолати тиск суєти Португалії.

До 30-й хвилині, вийти з нового Іспанії та Португалії наступ тиску. Ці зусилля призвели до постріл з Андрес Іньєста, який не потрапляє у ворота.

Португалія рухався швидко відповісти. Після того, як м'яч від Альба, Жоау Моутінью послав м'яч Роналду. Роналду, то постріл, що робить кулю вистрілив у праву сторону воротар Ікер Касільяс.

Після цього гра працює більш відкритим. Тим не менш, обидві сторони в рівній мірі не знайти рішення, поки не пролунав свисток першого тайму.

У матчі другого кола тривав більш відкритим. Іспанія намагається грати більш простим і Португалії зберегти агресивність. Тим не менш, обидва вони намагалися створити зйомки простору і можливостей.

Уго Алмейда намагається знайти вихід з глухого кута з пострілом із приблизно 23 метрів в 58-й хвилині, але його постріл влетів в іспанському мети.

Наступна спроба Іспанії, через Хаві в 68-й хвилині. Тим не менш, його постріл веде прямо в Руї Патрісіо.

Португалія повернула його з двома вільними виконання удар в 73-й хвилині і 84-й. Тим не менш, два мчав до початку воротар Касільяс.

Попереду компенсованого часу, Роналду знову отримати шанс і не скористатися. М'яч без супроводу, тобто в коробці, він вистрілив, який відскочив від позначки.

Іспанія виглядає краще в другій половині. Крім того, він може запобігти противника від нападу на ходу, вони також більш послідовним потоком атаки до кінця.

У хвилину-96-104 і, наприклад, Андрес Іньєста вистрілив. У той час як його перша спроба блокується Бруну Алвеш, Руї Патрісіо приручили і експериментів.

У хвилини до 111 110, а Сеск Фабрегас і Хесус Навас і спробувати забити гол. Фабрегас удар блокований у той час як Бруно Алвеш, Навас пострілу сів на мілину в руки Патрісіо.

Португалія сам кілька разів намагався прослизнути в атаку. Однак їхні зусилля провалилися в середину дороги багато. Після цього їх важко закрити простір, так що декілька разів мало поступився.

Португалія та Іспанія зіграють пенальті, за 0-0 до кінця додаткового раунду Кубка Європи півфінальний матч, в Донбас Арена, Донецьк, середа (06/27/2012).

Португалія та Іспанія зіграють додатковий раунд, у зв'язку з нульовою нічиєю, до кінця нормальний раунду Кубка Європи півфінальний матч, в Донбас Арена, Донецьк, середа (27/06/2012).

За даними УЄФА, до кінця нормальний тур, Іспанія контролювала м'яч стільки, скільки 56 відсотків точних і розв'язали постріл з шести підприємств. Що стосується Португалії створили два шанси з десяти випробувань.

Склад учасників:
Португалія (4-3-3): 12-Руй Патрісіо, 2-Бруну Алвеш, Пепе 3-5-Фабіо Coentrao, 21-Жоао Перейра, 4-Мігел Велозу, Жоау Моутінью 8 -, 16-Рауль Мейрелеш, 7 - Кріштіану Роналду, 9-Угу Алмейда (11-Нельсон Мігель Кастро Oliveira81)), 17-Нані

Іспанія (4-3-3): 1-Ікер Касільяс, Серхіо Рамос, 15, 3-Херард Піке, 18-Альба, 17-Альваро Арбелоа, 16-Серхіо Бускетс, 14-Хабі Алонсо, Хаві 8 (17 - Педро 87), 6-Андрес Іньєста, 11-Альваро Негредо (10-Сеск Фабрегас 54), 21-Давид Сільва (22-Хесус Навас 60)

Суддя: Cüneyt Джакір

Зображення: іспанська захисник Альваро Арбелоа (ліворуч) бореться за м'яч з нападаючим Португалії, Нельсон Олівейра, Кубок європейських чемпіонів півфінал, в Донецьку в середу (06/27/2012).