Minggu, 01 Juli 2012

Europos čempionai Ispanija beat Italija 4-0 po

Kijevas - Ispanija ieškoti nuožmi Europos taurės finale, tuo pačiu metu užtikrinant save kaip Europos čempionais po sėkmingo užkariavimo Italijoje 4-0, 2012 Europos taurės finalą Olympic stadionas Kijeve, Ukrainoje, sekmadienį arba pirmadienį [2012/07/02) anksti ryte val. Keturių tikslas pergalė "La Furia Roja", išspausdinti David Silva, Jordi alba, Fernando Torres, ir Juan Mata.

Abi komandos pradėjo žaidimą su lėtu tempu nuo pirmųjų minučių. Tiki-Taka taktikos, ispanų, galėjo apsiriboti Italijos gynybos. Xavi Hernandez, 10 minutę atidarė pirmąją galimybę Ispanijoje. Tačiau kamuoliukai sunku ateityje pradėjo bendradarbiavimą sliduma, su CECS Fabregras ne bausmė lauke buvo apsispręsta per. Skersiniu plonas Italijoje.

Po keturių minučių vėliau, ispanų pagaliau sugebėjo pakeisti pirmuosius taškų dėka 14-ąją minutę iš Silva tikslų. Nuo Xavi Hernandez, Andresas Iniesta ir pakilo per pravažiuojančio į Fàbregas. Nuošalė spąstų išvengė, Fàbregas praduriama gynybos širdį ir leiskite masalas lašas nedelsiant sukrėtė Silva antraštėje. Silva vadovavo kamuolys į tikslą, 1-0 į Ispaniją.

Užmirštas vieno tikslo, Italija negali tylėti. Mario Balotelli beveik susilygins su antrašte, kai "Federico Balzaretti kryžius negali būti stumiama per 27 minutę vartininkas Iker Casillas.

Iki vidurio pirmojo turo, Ispanija daugiau išgyventi. Tuo tarpu Italija ir toliau bando išardyti, gynybos Gerardas Pique ir kt. Antonio Cassano gavo galimybę 29 minutę. Deja, "AC Milan" puola šūvis buvo silpnas ir kamuolys gali būti lengvai numatyti pagal Casiilas,.

Po keturių minučių, vėl Casillas vėl atliko puikiai. Šį kartą, Madrido "Real" vartininkas galėjo atlaikyti atšiaurių smūgis Ignazio Abate ne iš 33-osios minutės lauke labai gerai.

Derinys iš Andrea Pirlo ir Riccardo Montolivo, toliau tik Ispanijos gynybos pirmąjį pusmetį iki paskutinės minutės. Toliau pulti "Gli Azzurri" prarado koncentraciją į ieškinį. Galiausiai, ji gali būti naudojama ispanų rezultatas savo antrąją tikslas Alba 42 minutę. Gauti virti per pass iš Xavi, "Alba tada nusimesti Horizontalus valdomas be sugebėti numatyti Buffon.

Po pirmo kelinio, Italija tiesiogiai slopinti Ispanijos gynybos. Pavaduojantis narys Antonio Di Natale, po nuošalė praeiti bent 51 minutę turėjo puikią progą. Tačiau, kamuoliukai sunku ateityje baudos lauke vis dar gali būti labai gerai tikėtis, Casillas.

Sulėtėjo per vidurį žaidimo tempą per sekundę. Italija, bet atrodo sunku patekti į Ispanijos gynybos. Tuo tarpu pusė Vicente Del Bosque, kamuolys į saugų liniją, o retkarčiais kenkėjiškų atakų iš sparnų.

Įplaukimas paskutines dešimt minučių, Italija atrodo labiau nusivilia negalės patekti į Ispanijos tvirtovę. Jis vėliau buvo naudojami Iniesta ir jo draugai perimti žaidimą.

84 minutę, pakeisti Fernando Torres pagaliau punktyrinės Italijoje viltis po ispanų galėjo pridėti keungulan 3-0. Gauti atsiliepimų iš Xavi Chelsea spragtuko, nuošalė praeiti, ir tada nedelsiant nukreiptas Kick Off kairiajame kampe tikslo be sugebėti numatyti Buffon.

Dvi minutės liko, pakaitalas, Chuanas Mata atitinka rezultatą 4-0 Ispanijoje, po galėtų padidinti jauko Torres naudą. Rodiklis buvo paskutinį kartą iki žaidimo pabaigos ir Ispaniją, Europos čempionų.

Pasak UEFA, visą žaidimą, Ispanija kontroliavo kamuolį net 52 proc ir paleido devynis šūvius iš 14 tikslių strzałów dėl tikslo. Ispanai sukūrė šešis iš 11 eksperimentų galimybes.

Komandos:
Ispanija (4-3-3): 1-Iker Casillas, Sergio Ramos, 15, 3-Gerard Pique, 18-Jordi "Alba, 17 Alvaro Arbeloa, 16-Sergio Busquets, 14-Xabi Alonso, 8-Xavi, 6 - Andres Iniesta, Cesc Fàbregas 10 - (9-Fernando Torres 75), 21-Davidas Silva (7-Rodriguez Pedro 58).

Italija (4-1-3-2): 1-Gianluigi Buffon, 7-Ignazio Abate, 15 Andrea Barzagli, 9-Leonardo BONUCCI, 3-Giorgio Chiellini [6 Federico Balzaretti 21), 8-Claudio markizės, 21 - Andrea Pirlo, 16-Daniele De Rossi, Riccardo Montolivo 18 - (5 Thiago Motta 56), 10-Antonio Cassano (11-Antonio Di Natale 45), 9-Mario Balotelli.

Teisėjas:. Pedro Proenca (Portugalija)

Peržiūra: ispanų žaidėjas Davidas Silva švęsti prieš Italiją tikslą 2012 m. Europos taurės finale Olimpinio stadiono Kijeve, Ukrainoje, sekmadienį, arba pirmadienį [2012/07/02) anksti ryte val. Tikslas buvo nutiesti Ispanijos 4-0 pergalę ir laimėjo Euro 2012.